Koolitusprogramm "MICROMOT+"

Koolitusprogramm “Micromot+”

„Micromot+“ on videokoolituste programm töötajatele. Programmi käigus saavad osalejad 12 kuu jooksul õppida edukamalt juhtima oma töö- ja eraelu, parandades sellega oma vaimset tervist ja tõstes üleüldist heaolu.

Miks valida Micromt+ ?

Eneseareng ja enesejuhtimine on praegusel ajal väga levinud väljendid. Mida need aga tähendavad?
Sageli arvatakse, et iga inimene on võimeline üleöö oma käitumist muutma. Tegelikult on enesejuhtimine oskus, mida aja jooksul omandatakse. Eneseareng on aga pikaajalise protsessi tulemus.

Mõistes inimese käitumist mõjutavaid tegureid ja osates teadlikult suunata fookust, saame olla tõhusamad ja rahulolevamad nii tööl kui kodus.

Koostöös Ülli Kukumägiga oleme loonud 12 kuu pikkuse videoprogrammi. Arvestades inimese käitumist mõjutavaid asjaolusid, oleme paigutanud igasse kalendrikuusse ühe koolituse. Igas videos süveneme ühte teemasse, mis otseselt mõjutab inimese käitumist ja mõttemustreid.

"MICROMOT+" PROGRAMM

Kellele?

 • Organisatsioonide töötajatele, kes soovivad omandada teaduspõhiseid teadmisi inimkäitumisest ning “haarata ohjad” elamaks töö- ja eraelu sellisena nagu nad soovivad.

KUIDAS?

 • 12-kuuline videoprogramm ning ligipääs koolitusplatvormile ajast ja kohast sõltumatult;
 • eestikeelsed videod (võimalus eraldi tellida ka inglise- ja venekeelsete subtiitritega).
 • progressi aruanne;
 • igas videoloengus antakse praktilisi ülesandeid, et saaksid oma teadmiseid rakendada:
 • Meeldetuletused osalejatele;
 • iga kuue kuu (programmi keskel ja lõpus) järel toimub praktiline töötuba, mis käsitleb läbitud teemasid.

Vaata, kuidas programmi tutvustab lektor ja koolitaja Ülli Kukumägi:

Koolitusprogrammi hind

Kuni 50 töötajaga ettevõte või asutus

 • Kuutasu 15 eur + km/kasutaja. 
 • Igale töötajale privaatne ligipääs koolitusplatvormile
 • Minimaalne kuuarve 375 eur + km.
 • Sisekoolitused kokkulepitud lisatasu eest.

Rohkem kui 50 töötajaga ettevõte või asutus

 • Küsi pakkumist
 • Minimaalne kuuarve 750 eur + km.
 • Sisekoolitused kokkulepitud lisatasu eest.

Kirjuta lilian@meaningfultalks.eu  või broneeri 30 minutiline veebikohtumine, et “Micromot+” programm oma ettevõttesse tellida või programmi kohta lisaküsimusi küsida.

Veebikohtumise broneerimine ei kohusta ostu sooritama.

MICROMOT+ VIDEOPROGRAMMI TEEMAD

KUU 1: Stressist ja läbipõlemisest – mida teha sattudes tupikusse? Peamised inimlikud vajadused, mille ignoreerimine tekitab mentaalset stressi. Stressitaluvus – kui palju on liiga palju? Läbipõlemise fenomen.  Mida teha olles sattunud tupikusse? Lahenduskeskne versus probleemikeskne mõtteviis.

KUU 2: Emotsioonid-suhtumised-tulemused. Baasemotsioonid. Mida võiksime teada emotsioonidest? Kuidas käitume erinevaid emotsioone kogedes? Kuidas teadlikult hallata emotsionaalseid reaktsioone? 

KUU 3: Hirm ja ärevus. Hirmu olemus. Kuidas toime tulla ärevuse, teadmatuse ja hirmuga? Lihtsalt kasutatavad praktilised võtted erinevatest teraapiatest.

KUU 4: Meie “varjatud” ressursid. Omandatud uskumuste ja käitumismustrite, eelnevate kogemuste, jms mõju käitumisele. Kuidas tuvastada ning muuta piiravaid mõttemustreid? 

KUU 5: Enesehinnangu olulisus. Miks usk endasse on oluline? Kuidas taastada kaotatud eneseusku? Miks süü- ja häbitunne elurõõmu pärsivad? Lähedaste mõju. Kuidas muuta negatiivset enesehinnangut?

KUU 6: Fookus-tulemus. Kuidas välised ja sisemised mõjufaktorid meid mõjutavad? Praktilised võtted tegutsemaks fokusseeritult.

KUU 7: Flow state ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud – mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist pärsivad? 

KUU 8: Motivatsiooni psühholoogilised aspektid. Miks enesemotivatsioon võib osutuda komplitseerituks ning kuidas seda muuta? Enesemotivatsioon, kui mõtteviis.Kuidas luua uusi harjumusi saavutamaks soovitud tulemust.

KUU 9: Eesmärkide saavutamine. Miks uute ideede genereerimine võib osutuda keeruliseks? Kuidas mõelda “kastist välja” leidmaks uudseid lahendusi?

KUU 10: Süsteemne lähenemine kui edu faktor. Miks me ei saavuta eesmärke? Realistliku tegevuskava komponendid ja ülesehitus.

KUU 11: Aja planeerimise kunst.Kuidas seada paika prioriteedid? Tulemuslik planeerimine. Kuidas kontrollida kontrollimatut?

KUU 12: Edu faktorid. Mille poolest erineb tipptegijate mõtteviis? Edukate käitumismustrid.

Lektor - Ülli Kukumägi

Ülli Kukumägi Micromot+

Ülli Kukumägi on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, kes on õppinud nii psühholoogiat, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat, jt teraapiaviise.

Lisaks kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis ning olnud juhtimisteaduste doktorantuuris. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis.

Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused, Päästeamet, TÜ Kliinikum, Töötukassa, jt.

Vaata lektori kohta lähemalt www.bodylanguageacademy.ee

Kliendid Ülli koolitustest:

 • “Suurepärane ja äärmiselt huvitav lektor, keda võiks üha uuesti ja uuesti kuulata.”
 • “Väga laialdased teadmised ja ka oskus teadmisi edastada. Suurepärane koolitaja.”
 • “Humoorikas ja lihtne esitlus, mis täis tohutul hulgal teadmisi.”
 • “Üks parim lektor, keda olen kuulnud”. 
 • “Aeg lausa lendas! Oleks soovinud veelgi pikemalt kuulata, kui vaid üks koolituspäev”.
 • “Lektor, kellega on rõõm koos töötada ja kes tunneb end suurepäraselt nii 400 kui 40 liikmelise auditooriumi ees seistes!”
 • “Olen korduvalt tema erinevaid loenguid kuulanud ja alati on midagi uut, mida leian!”