LILIAN PROMET

Olen majandusharidusega ettevõtja ja koolitaja. Olen oma erinevate ettevõtmiste käigus näinud, kui paljusid inimesi takistavad erinevad hirmud. Näen, kui suur on vajadus teadlikkuse ja oskuste järele, mis aitavad väljakutsete ja muutustega toime tulla. Just sellepärast otsustasime koos Kristiga luua ettevõtte Meaningful Talks.

„Rahulolematus. Stress. Läbipõlemine. Vaimse tervise häired. Need on kõik tasakaalutuse tagajärg. Sageli on need seotud rollikonfliktide või kriisidega. Pole vahet kas töö- või eraelus või hoopis nende kahe vahel.“

Usun siiralt nii iga inimese kui ka organisatsioonide sisemisse jõusse ja võimesse saavutada kõik oma unistused ja eesmärgid. Kuid selle leidmiseks on sageli vaja natuke välist suunamist. Selle pakkumine on minu südameasi.

KRISTI JÕEORG

Tervislik ja tootlik töökeskkond on alati olnud minu teema. Olen 15 aasta jooksul koolitanud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas tuhandeid töötajaid erinevatest ettevõtetest.

„See, mida ma aastate jooksul nägin ja kuulsin, käivitas minus midagi, millele ei olnud võimalik vastu astuda. Nägin, et inimesed soovivad enamat kui turvaline töökeskkond. Nad soovivad suuremat rahulolu enda töö, suhete ja pereeluga.“

Kui mu süda hakkas tuksuma vaimse tervise probleemidele, müüsin oma ettevõtte koos 8 töötajaga Eestisse laienevale tööohutusettevõttele. Siis lõimegi Lilianiga ettevõtte Meaningful Talks.

Olen kahe lapse ema ja pidanud oma ettevõtte asju ajama ka väga väikeste laste kõrvalt.

Olen juhina näinud, kui erinevad on inimeste vajadused.

Olen kogenud lähedase kaotust.

Olen jätkanud õpinguid tööl käimise kõrvalt.

Ma tean, et inimene on tervik. Ja selleks, et end igapäevaselt teostada, on vaja teadmisi ja oskusi, kuidas tasakaalu luua ja hoida. Oma teadmiste ja isiklike kogemuste abil saan nüüd teisi inimesi aidata ja ettevõtetele konkurentsieelist luua.