Koolitusplatvorm

KOOLITUSPLATVORM TÖÖTAJA SUHTLUSOSKUSE ARENDAMISEKS

Meaningful Talks on digitaalne koolituskeskkond, mis on loodud igakülgse heaolu toetamiseks ja tõstmiseks. See on aluseks ka toetava suhtlemisoskuse arendamisel. Teadlik ja oskuslik suhtleja on avatud, oskab küsida paremaid küsimusi ning mõistab suuremat pilti ka tööalaselt. 

Miks üks töötaja naeratades ja mängleva kergusega kõikide muutustega kaasa tuleb ja teine mitte, võib peituda tema suhetes töökaaslaste ja juhtidega.

Kui töökeskkonnas valitseb sõbralik õhkkond, kus teineteist mõistetakse või vähemalt püüeldakse selle suunas, mõjub see toetavalt ka üleüldisele motiveeritusele.

Aina enam otsivad ja vajavad töötajad eelkõige meeldivat töökeskkonda. Üksnes positiivsetes oludes on võimalik pikaajaliselt töötada ja häid tulemusi luua.

Kõige tähtsam osa tööst on töötaja. Kui töötaja ei ole rahul, vaevleb tööstressi all ja on läbipõlemise äärel, siis ei saa ka ettevõte saavutada oma eesmärke ja olla edukas.

*Kõige enam põhjustavad meie elus stressi suhted, seda ka tööl. Seega ei ole imekspandav, et üha enam peetakse töökoha puhul palganumbrist tähtsamaks just töökeskkonda ja väärtushinnanguid.

Kõige edukamad on need ettevõtted, mille juhid oskavad lugu pidada üksikisikust ning seavad esikohale positiivset ning toetavat suhtlust.

Selleks, et midagi päriselt muuta, on vaja teadmisi ja järjepidevust. Uue omandamine vajab aega ja kordust.

Liitudes meie koolitusplatvormiga, saavad ettevõtte kõik liikmed vaadata endale sobival ajal meie lühikesi ja harivaid koolitusvideosid.

Teemade valik on pidevalt täienev ja väga lai. Platvormilt leiad näiteks koolitusi teemadel:

 • kuidas olla parem enesejuht;
 • kuidas seada eesmärke ja piire;
 • kuidas iseennast paremini inimesena mõista;
 • mis on inimese baasvajadused ja mis juhtub, kui neid ei tagata.

Lisa oma ettevõtte kalendrisse iga kuu üks põnev koolitus! Loo oma töötajatele sellega vaheldust ning tekita usaldust.

Võimaldades oma töötajatel laiendada oma teadmisi ja omandada uusi oskusi, aitad tõsta nende elukvaliteeti ja seeläbi suurendada üleüldist rahulolu.

Miks meid valida?

MUGAV – Liitumisel on koolitusplatvorm igal ajal ettevõttele kättesaadav

PÕNEV – Valikus üle 150 koolituse, mida kannavad ette erinevad oma valdkonna spetsialistid

KASULIK – Uute teadmiste garantii – kindlasti õpid midagi, mida varem ei teadnud

VAJALIK – Harivad koolitusvideod põnevatel teemadel pakuvad vaheldust ja mõjuvad motiveerivalt

LIHTNE – Kõigest 10-15 minutit koolitust kord kuus loob suuremat heaolu!

KOOLITUSKESKKONNA TEEKOND

 • Sissejuhatav koolitus platvormi kasutamise kohta
 • Profiili sisestamine, kus kirjeldab enda hetkeolukorda ja vajadusi vastavalt süsteemi esitatud küsimustele (jääb töötajale privaatseks va osa, mille avalikustab juhile). See on vajalik, et mõista paremini töötajate tegelikke vajadusi ja pakkuda neile teadmisi, mis neid personaalselt edasi aitab ning pakkuda autonoomsust.
  1. “Ennastjuhtiv inimene” baas videokursus (kursuse moodustavad lühikesed videoampsud aja peale jaotatuna) koos praktiliste harjutuste ja reflektsiooniga.
  2. Avanevad töö- ja eraelu puudutavad lühikesed videoloengud vastavalt profiilis sisestatud küsimustele.
 • Spetsialisti nõustamisele registreerimine (võimalus avada töötajatele). Kui töötaja tunneb, et on jõudnud läbi koolituste põhjuseni, mis tingib probleemi ning soovib hakata probleemi lahendama ja vajab selleks spetsialisti tuge, et nö koera sabast üle saada. 
 • Teadmiste arendamise eesmärk on luua teadlik 1:1 vestluste (meaningful talks) läbiviimise oskused nii juhile, kui töötajale. Kahepoolsed oskused viivad tulemusteni. 
 • Kord aastas füüsiline juhitud grupi koolitus valitud teemal ühises saalis koos enda osakonna töötajatega või ettevõttega üleselt, et luua meeskonnatunnet ja lahendada meeskonnana erinevaid praktilisi ja põnevaid harjutusi ning teha arutelusid.

Koolitusplatvorm:

 • Kaasab kõiki töötajaid – soovi korral saab kogu kollektiiv ligipääsu koolitusvideotele.
 • Pakub laia valiku teemasid ja erinevaid oma valdkonna spetsialiste – koolitusplatvormil on hetkel üle 150 erineva lühikese video ja kokku 100 tundi koolitusmaterjali. Oma teadmisi jagavad mitmed oma valdkonna tunnustatud asjatundjad.
 • Annab võimaluse koolitusi järele vaadata – muutused vajavad aega ja teadmiste kinnistumiseks on vaja neid korrata. Ühekordsed loengud on minevik. Vaata ja kuula meie koolitusplatvormil oma valitud koolitusi nii palju kui soovid.
 • Võimaldab mõõta koolituste mõju – koolituskeskkond näitab, kui palju inimesi on loenguid vaadanud, millised on olnud populaarsemad teemad, milline on töötajate refleksioon ja millist mõju on koolituskeskkonna kasutamine töötajate heaolu mõistes andnud.

Mis koolituskeskkonnaga liitumine maksab?

ORGANISATSIOON KUNI 50 TÖÖTAJAT

 • Kuutasu 15 eur + km/ kasutaja. Iga inimene saab endale privaatse ligipääsu, millega ta saab siseneda koolitusplatvormile, et aasta jooksul vajadusel juba kuulatud videot üle kuulata. Nii tekib igal inimesel paindlikkus planeerida video kuulamine endale sobivale ajale ning kuulata videot endale mugavas kohas.
 • Miinimum arve kuus 225 eur + km.
 • Sisekoolitused kokkulepitud lisatasu eest.

ORGANISATSIOON ÜLE 50 TÖÖTAJA

 • Küsi pakkumist.
 • Miinimum arve kuus 450 eur + km.

LILIAN PROMET

Ma vastan hea meelega Sinu poolt tekkivatele küsimustele! 

Võta minuga ühendust: lilian@meaningfultalks.eu / +372 522 2270

Lisa oma ettevõtte kalendrisse iga kuu üks põnev koolitus! Loo oma töötajatele sellega vaheldust ning tekita usaldust.
Võimaldades oma töötajatel laiendada oma teadmisi ja omandada uusi oskusi, aitad tõsta nende elukvaliteeti ja seeläbi suurendada üleüldist rahulolu.