Tule meile koolitajaks

TULE VIDEOPLATVORMILE KOOLITAJAKS

 Suhtlemine on kõige alus. Kui suhted on head, siis silmad säravad ja maailm näib helge. Kui suhted on halvad, mõjutab see kõiki aspekte meie elus.

Sageli peame me suhtlemist ja suhteid iseenesest mõistetavaks ning seejuures üllatume, kui teine osapool meid ei mõista.

Suhtlus on oskus, mida tuleb endas arendada. Seda enam, kui soov on töötada kollektiivis või olla juhtival positsioonil.

 

Meaningful Talks missiooniks on aidata kõigil arendada iseendas suhtlemisoskusi, et nii töö kui muu elu kulgeks sujuvamalt.

Kui leiad, et meie missioon on ka Sinu jaoks oluline ning usud samuti sellesse ning soovid panustada, kutsume Sind enda teekonnale kaasa. 

Meaningful Talks koolitusplatvorm annab inimestele võimaluse endale sobival ajal ja kohas enda jaoks vajalikke loenguid kuulata. Kõik loengud on teemadel, mis toetavad suhtlemisoskuste edendamist erinevatele tasanditel.

Meie eesmärk on jõuda vähemalt 100 000 inimeseni Eestis ja seda läbi organisatsioonide. Igal organisatsioonil on võimalik meie koolitusplatvormil olevatest videotest (sh Sinu videoloengud) enda töötajatele kokku panna videokursus, et seeläbi anda töötajatele vajalikke teadmisi. 

Oleme liitunud KOOS.io platvormiga, mis on juriidiline ja tehnoloogiline lahendus kogukonna motiveerimiseks ja premeerimiseks. Motiveerimiseks ja premeerimiseks antakse aktiivsele panustajale virtuaalaktsiaid. 

Mis on virtuaalaktsia?

Virtuaalaktsia on leping ettevõtte ja virtuaalaktsionäri vahel, milles ettevõte määrab virtuaalaktsionäri õigused ning väljamaksete tingimused.

Virtuaalaktsionäridel on võimalus panustada ettevõtete edusse tegevustega, mis aitavad ettevõttel kasvada ja seeläbi suurendada oma virtuaalaktsiate väärtust. Iga ettevõte määratleb ise tegevused, mida kõige rohkem vajatakse ja mida premeeritakse virtuaalaktsiatega.

Kuidas teenida lektorina Meaningful Talks OÜ virtuaalaktsiaid?

Virtuaalaktsia annab Sulle kui panustajale võimaluse olla kaasatud ettevõtte eduloosse ja teenida tulu juhul, kui kasvu eesmärgid on saavutatud.

Virtuaalaktsionäri staatus annab võimaluse osaleda ettevõtte tulevikku puudutavates otsustes ning teenida tulu nagu tegelik aktsionär või osanik. Virtuaalaktsiaid ei ole võimalik osta, neid on ainult võimalik teenida, panustades oma aega ja tegevusi ettevõttesse, mis premeerib virtuaalaktsiatega. Virtuaalaktsiad antakse sulle isiklikult Sinu tegevuse eest ning need ei ole ülekantavad.

  • Teenid virtuaalaktsiaid iga ettevõtte kohta, mis valib Sinu loengu e-koolituse kursusele. Mida rohkem Sinu loengut valitakse ja kuulatakse, seda rohkem virtuaalaktsiaid Sina lektorina teenid ja seda suuremaks muutub tõenäoliseks väljamakse teostamise tingimuste täitmine.
  • Lisaks oled nähtaval paljudes organisatsioonides, mis toimib turundusena ja võimaldab ettevõttel Sinu teenuseid tarbida ka platvormiväliselt. 

Meaningful Talks OÜ poolt pakutavad hüved ja õigused

  1. Informatsiooni õigus: õigus saada regulaarset ülevaadet ettevõtte käekäigust.
  2. Hääletusõigus: õigus anda oma hääl küsimustele, milles ettevõtte otsib lahendusi.
  3. Õigus saada väljamakse vastavalt Meaningful Talks väljamakse eesmärgile.  

Läbi virtuaalaktsia on Sul lektorina on sõnaõigus organisatsioonidele pakutavate koolituste teemades kaasa rääkida. Sinu arvamus on meile väga oluline, kuna vaid koos on võimalik teha suuri asju.

Soovid tulla lektoriks?

Kirjuta mulle: kristi@meaningfultalks.eu